Svěřte se pod ochranu nejúčinnějšího námořního skla na světě

Jen málokteré prostředí je stejně nelítostné jako moře. Prudký vítr, silné vlny, extrémní výkyvy tepla a chladu. Hluk představuje na komerčních plavidlech a plošinách závažný problém. Naše široká paleta skel pro námořní použití pokrývá potřeby nejrůznějších oblastí: od okružních lodí, přes trajekty, megajachty či jakákoli jiná námořní plavidla. Bez ohledu na náročnost prostředí můžete produktům značky Vetrotech věřit, že vašim lidem a plavidlům zajistí bezpečí.

Bezkonkurenční řešení skel pro námořní prostředí

Vetrotech, jako přední světový výrobce skla nabízí personalizované výrobky s řadou pokročilých vlastností, které vyhoví vašim potřebám. Počínaje protipožární odolností až po hlukový útlum, od úspory hmotnosti a energií až po řízení průchodu slunečního záření a ochranu soukromí, nebo jejich prakticky jakoukoli kombinaci. Vetrotech nabízí multifunkční produkty výjimečné kvality umožňující při použití v námořním prostředí řešit jakékoli požadavky.

fire.jpg

Námořní odolnost proti požáru

security.jpg

Námořní bezpečnostní sklo

heated.jpg

Vyhřívané sklo

we.jpg

Úspora hmotnosti a energie

accoustic.jpg

Zvukový útlum

solar.jpg

Řízení slunečního svitu

privacy.jpg

Sklo chránící soukromí
Různá plavidla

Ať už se jedná o loď nebo pobřežní aplikaci, Vetrotech představuje nejlepší a nejbezpečnější volbu z hlediska vaší posádky, cestujících a majetku. Každé plavidlo a konstrukce představují problém, který je třeba řešit, a překážky, jež je nutno překonat. Mořské prostředí dokáže být zrádné. Disponujeme know-how a zkušenostmi, které nám umožňují poskytovat ta nejlepší řešení, dodávat špičkové výrobky ze skla bez ohledu na požadavky. 

cruise.jpg

Okružní lodě

ferry.jpg

Trajekty

platforms.jpg

Ropné plošiny a námořní platformy

tanker.jpg

Tankery