Protihluková skla vás zbaví problémů s hlukem

Účinný hlukový útlum je z hlediska pohodlí naprosto zásadní. V námořním prostředí lze tento typ produktů využít na výletních lodích, aby se cestující mohli odříznout od venkovního hluku a vychutnat si pocit soukromí. Na ropných plošinách a podobných námořních platformách potřebuje posádka z důvodů hygienických a bezpečnostních předpisů ochranu před hlukem strojů. Na pevnině pak lze protihlukové sklo využít k odstínění hluku v místech, jako jsou silnice, železnice a letiště.

Vetrotech má v nabídce širokou řadu protihlukových řešení, která vyhoví jakýmkoli požadavkům. Stadip Silence® je laminované bezpečnostní sklo s vysoce účinným hlukovým útlumem použitelným jak na pevnině, tak na moři. Je tvořen dvěma či více vrstvami skla spojenými protihlukovými fóliemi.

Protihluková ochrana je možná rovněž u našich produktů z řad Climalit® a Climaplus®, v závislosti na tom, zda je požadováno klasické dvojsklo nebo jsou kladeny vyšší nároky na tepelnou izolaci. Produkty Climalit® a Climaplus® Acoustic poskytují účinnou ochranu před běžným hlukem ve veřejných i soukromých budovách. Tam, kde je zapotřebí vyšší hlukový útlum, jako například na letištích, poskytuje nejvyšší úroveň ochrany řada Climalit® nebo Climaplus® Silence vybavená dvojskly uspořádanými stejně jako je tomu u produktu Stadip® Silence.