Pro vaši ochranu

Bezpečnost vašich zaměstnanců, hostů či cestujících je pro vás alfou a omegou: proto také investujete do neprůstřelných skel či skel odolných proti výbuchu či útoku. Je zcela pochopitelné, že si chcete být naprosto jisti, že to funguje… a Vetrotech vám tuto záruku nabízí.

V části Kolína nad Rýnem s názvem Porz máme kvalitní balistickou zkušebnu, v níž naše skla podrobujeme řadě přísných testů. Naše produkty testujeme opravdu důkladně střelbou z pistolí i pušek, abychom mohli zajistit, že vyhoví našim přísným normám i systému AVCP (Assessment and Verification of Constancy of Performance). Všechny naše ostatní produkty odolné proti útoku – tedy ty, které namísto střelby musí spíše přestát útok kladivem a dalšími masivními nástroji – splňují specifikace AVCP 3.

Ballistic Testing Laboratory, Porz, Aachen, Bullet resistance, security glass

Vaše bezpečnost je v našem zájmu

Nespokojíme se však pouze s tím, když se přesvědčíme, že naše produkty splňují požadované normy. Vždy se snažíme nalézt nové způsoby, jak je učinit ještě bezpečnějšími. Neustále provádíme výzkum a vývoj& s cílem rozšířit naše poznání a zjistit, jak naše produkty učinit ještě odolnějšími vůči brutálnímu útoku. Veškeré prováděné testy jsou důkladně dokumentovány a uchovávány v interní databázi, kde se k jejich výsledkům můžeme opakovaně vracet.