Naše poslání

Společnost Vetrotech Saint-Gobain se zaměřuje na vývoj, výrobu a distribuci vysoce výkonných skel určených pro bezpečnost budov i plavidel.

Nabízíme řešení pro ochranu osob i objektů před mimořádnými okolnostmi, jako je požár či úder nebo nejrůznější fyzické útoky. Nabízíme však také řešení zajišťující ničím nerušený výhled i v nejextrémnějších podmínkách, jako je ochrana před solárními zisky a odlesky, odolnost proti silným větrům a řadě dalších extrémních faktorů.

Díky našim bezkonkurenčním zkušenostem, kvalitnímu výzkumu a vývoji, vlastním zkušebnám a špičkovým výrobním provozům se především dokážeme přizpůsobit potřebám zákazníků na prakticky jakékoli řešení bezpečnostních skel, ať na pevnině, nebo na moři.

Naše řešení rovněž disponují schopností se pružně přizpůsobit estetickým nárokům moderní architektury, a to jak v exteriéru, tak v interiéru.

Především se soustředíme na to, aby naše produkty chránící život osob nabízely bezchybnou funkčnost a spolehlivost. Mimoto jsme však schopni kombinovat naše produkty s nespočtem dalších aplikací pro vyšší pohodlí. Díky tomu naše řešení nabízejí optimální pohodlí pro obyvatele budov a zvyšují energetickou účinnost staveb či plavidel.

Zákazníci si nás vybírají proto, že jsme schopni dlouhodobě naplňovat jejich představy prostřednictvím nabídky profesionálního poradenství, moderních řešení a kvalitních dodávek „hned napoprvé“. Jejich spokojenost a opakované zakázky jsou důkazem našeho úspěchu.

Skupina Saint-Gobain Group striktně dodržuje své poslání přispívat k udržitelnému rozvoji našeho prostředí. Společnost Vetrotech se snaží zlepšovat ekologické dopady svých produktů prostřednictvím jejich certifikace dle nejnovějších Environmentálních prohlášení o produktu (EPD) a zajištění jejich plného souladu s nařízením REACH.