Jasný výhled díky vyhřívanému sklu

Vyhřívaná skla mají uplatnění např. na lodích (kapitánský mústek). Neomezený a nezkreslený výhled bez ohledu na okolnosti má pro zajištění bezpečnost cestujících zásadní význam.

Řešení vyhřívaných skel z řady Thermovit® Classic a Thermovit® Lite nabízí za každých okolností maximální viditelnost. Zajišťují také pohodlí tím, že zamezují pronikání chladu a zvyšují tak tepelnou pohodu. V obou případech je sklo tvořeno speciálním bezpečnostním lepeným sklem s flexibilní mezivrstvou elektricky vyhřívanou odporovým drátem.

Thermovit® Lite neřeší pouze otázku vyhřívání skel, ale šetří také hmotnost. Vzhledem k tomu, že je o 46 % tenčí než běžné sklo, může se na každé tabuli uspořit až 47 % váhy, což následně umožňuje snížení hmotnosti rámů a ocelových konstrukcí.

Thermovit® Classic i Thermovit® Lite je možno kombinovat s mnoha dalšími produkty zajišťujícími bezpečnost, odolnost a pohodlí. Přesto, že je řada Thermovit® určena především pro námořní aplikace, lze ji s úspěchem využít i v mnoha dalších aplikacích, jako například na letištích, v bazénech a vozidlech všeho druhu.