Bezpečnost v námořním odvětví

Naše sklo chrání osoby, plavidla i majetek proti všem druhům rizik – nejen proti extrémním vlivům počasí, ale i všem formám útoku. Zaoceánské lodi, tankery, trajekty, ropné plošiny a veškerá námořní plavidla představují potenciální cíle útoků a vyžadují tu nejlepší ochranu. Ať již na vaše plavidlo útočí lidé, střelba nebo exploze, můžete být klidní při vědomí, že naše řešení vám poskytují nejvyšší možný stupeň zabezpečení.

Na moři existuje mnoho hrozeb.

  • Teroristický útok: vyžaduje ochranu kapitánského můstku, strojovny a obytných prostor
  • Pirátský útok: vyžaduje sklo odolné proti rozbití, střelám a nárazům
  • Výbuch: záměrný či náhodný. V obou případech je sklo odolné vůči explozi nezbytností pro záchranu života.
  • Loupež: zejména na vyhlídkových plavbách a trajektech se na palubě nacházejí stovky až tisíce pasažérů, kteří vyžadují, aby jejich majetek byl bezpečně chráněn.

Marine Stadip®

Marine Stadip® Protect je laminované bezpečnostní sklo, které se skládá ze dvou, nebo více tabulí skel a spojených PVB fóliema. Celá konstrukce může být upravena a posílena pro exteriérové námořní řešení tak, aby vyhověla zvýšeným požadavkům na odolnost, jež se na moři uplatňují.

Sklo Marine Stadip® Protect je velmi adaptabilní. Je možné je kombinovat s ostatními produkty společnosti Vetrotech, aby se vytvořilo účinné protipožární řešení, ale také je možné uplatnit řadu užitečných vlastností, jako například řízení slunečního svitu, zvukovou izolaci a ochranu soukromí.